Przedszkolak

Era pieluch już za Wami, tak samo jak nieprzespane noce i kolki nad ranem. Teraz macie w domu rezolutnego przedszkolaka. Jest już całkiem samodzielny a pytań, jakie zadaje, nie powstydziłby się nawet dorosły. Jego ciekawość i rozwój zbudowaliście razem. Jego samodzielność i wypowiadane słowa to Wasza ciężka praca i miłość. Możecie być z siebie dumni.

Kiedy Wasze oczko w głowie, zakłada plecak, kapcie i znika w przedszkolnym tłumie, łezka w oku zaczyna się kręcić. Przecież był taki malutki, nosiliśmy go na rękach a teraz biega i świetnie komunikuje się z otoczeniem. Powinniście być dumni, zyskaliście coś niepowtarzalnego. Istotę, które rozświetli każdy, nawet ponury dzień. Uśmiechnie się zupełnie bezinteresownie i opowie z pełnym przejęciem przedszkolne rewelacje.

Teraz możecie spędzać czas na interaktywnych zabawach, kształcić jego zainteresowania, hobby i uczyć celebrowania czasu z rodziną. Rodzina jest najwyższą wartością a dzieci skarbem.

A kiedy już zabraknie Wam pomysłów na zabawy, bo przecież przedszkolach szybko się nudzi, zajrzyjcie do nas. Zajrzyjcie na nasz portal i zainspirujcie się podróżami z przedszkolakiem czy grami, w które możecie bawić się ze swoim dzieckiem bez obawy, że szybko mu się znudzą

Comments are closed.