Maluch

1, 2, 3 i się zaczęło! Zaczęła się Wasza przygoda życia, która będzie trwać już zawsze. Jesteście rodzicami. Mały człowiek zawitał w Wasze progi i postawił cały świat na równe nogi. Jego malutkie rączki przyprawiają o zawrót głowy a wszystkie ciocie i babcie rozpływają się nad łóżeczkiem. Trudy porodu już dawno minął a Wy możecie cieszyć się sobą. Swoją rodziną.

Niemowlak wymaga dużo uwagi i troski. Uczy się życia właśnie od Was. Jest głośny i bardzo wymagający, ale radość jaką z sobą niesie wynagradza wszystko.

Na Waszej drodze odtąd będziecie już szli z Waszą pociechą. Pojawią się międzyczasie pytania i wątpliwości, ale ze wszystkim dacie sobie radę, bo jesteście rodziną, która została stworzona z miłości, a miłość to sens życia.

Odtąd Wasze życie będzie inne. Czasami zwariowane, ale założę się, że nie zamienilibyście tego na nic innego na świecie. Tym samym gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom a po wszelkie porady i inspiracje zapraszamy na naszego bloga. Jesteśmy tu dla Was, by wspierać i podsuwać pomysły na spędzanie czasu z rodziną.

Comments are closed.