Dlaczego zdradzamy, skoro tak bardzo kochamy?

Zdrada pojęcie interpretowane na różne sposoby w zależności od człowieka. Dla jednych sam pocałunek to już zdrada, natomiast dla drugich dopiero odbycie stosunku seksualnego jest zdradą.

Dlaczego zdradzamy?
Zdradzamy, bo brakuje Nam okazywania uczuć ze strony partnera. Również chęć spróbowania czegoś „nowego” i zobaczenia jak to jest z innym partnerem, też zdaje się być pokusą do zdrady.

Kolejnym aspektem dla którego zdradzamy jest fakt, że ktoś posiada ciekawsze wg Nas cechy charakteru niż nasz partner, jest dla nas atrakcyjniejszy pod wieloma względami(ale pamiętajmy, że jest to czynnik złudny, bo przecież nasz partner kiedyś też się Nam bardzo podobał!)

Jak się kochamy, to już nie zdradzimy!
A właśnie, że nie prawda! Bo jeśli osoba zdradziła Nas raz, nie czarujmy się zrobi to powtórnie, jak nie za miesiąc to za kilka lat. Bo w końcu jej przebaczamy i dajemy przyzwolenie na to, że wybaczyliśmy raz to będziemy przebaczać cały czas.

Badania mówią…
Z badań wynika, że średnio 25% osób zdradziło kiedyś swojego partnera, natomiast zdecydowana większość uważa, że partner go nie zdradza. Aż 60% osób uważa, że zdrada nie zostanie wykryta i o dziwo się nie myli, gdyż jedynie ok. 2% zdradzających zostaje nakryta na zdradzie.

Co jeśli zdradzimy?
Po prostu nie informujmy o tym partnera, może zabrzmi to heretycko, ale ludzie są przyzwyczajeni do kłamstw. Prawda nie zawsze posłuży Naszemu związkowi. Chyba, że zdrada jest już na etapie zaawansowanym.

Wnioskując..
Kobiety częściej zdradzają niż mężczyźni, jeśli chodzi o bycie w związku powyżej 3 lat, natomiast faceci częściej w krótkotrwałych związkach. Bardzo chcemy poznać Wasze opinie. Z niecierpliwością czekamy na Wasze komentarze!

Comments are closed.